Team

Ons team van experten

Nice to meet you

Luc Duson

Certified tax accountant ITAA & Partner

luc@dusonaccounting.be Lic. T.E.W. Accountancy en Fiscaliteit

Koen Duson

Certified tax accountant ITAA & Partner

koen@dusonaccounting.be Master T.E.W. Accountancy en Financiewezen

Frederik Jochmans

Certified tax accountant ITAA & Partner

frederik@dusonaccounting.be Master T.E.W. Accountancy en Financiewezen

Frédérique Van Enis

Dossierbeheerder

frederique@dusonaccounting.be Master Handelswetenschappen Accountancy / Postgraduaat fiscaliteit

Joachim Gysemans

Dossierbeheerder

joachim@dusonaccounting.be Master Rechten

Karolien Vanduren

Dossierbeheerder

karolien@dusonaccounting.be Master T.E.W. Accountancy en Financiewezen

Katrien Verstreken

Dossierbeheerder

katrien@dusonaccounting.be Master Bio-Ingenieur / Graduaat boekhouden

Kizzy Willems

Dossierbeheerder

kizzy@dusonaccounting.be Master T.E.W. Accountancy en Financiewezen

Marijke Van Vlasselaer

Office management

marijke@dusonaccounting.be Graduaat bedrijfsbeheer, boekhouden en fiscaliteit

Stiene Saenen

Dossierbeheerder

stiene@dusonaccounting.be Master T.E.W. Innovatie en Ondernemerschap